ERJ-1GNJ222C er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
På lager: 57
Opgradering
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
2.2 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm