ERJ-1GNJ1R0C er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 21.585
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 21.722
Datablad
1 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm