ERJ-1GNF9313C
DigiKeys varenummer
P123207TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123207CT-ND - Afskåret tape (CT)
P123207DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1GNF9313C
Beskrivelse
RES SMD 931K OHM 1% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
931 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-1GNF9313C Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)