ERJ-1GNF33R0C er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 9.010
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 3.095
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
33 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm