ERJ-1GNF2492C er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 10.351
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 55.766
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
Opgradering
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
På lager: 125
Similar
YAGEO
24.9 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm