ERJ-1GNF1500C er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 18
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 32.447
Datablad
Stackpole Electronics Inc
På lager: 83.994
Opgradering
Vishay Dale
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
150 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm