ERJ-1GNF14R3C | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERJ-1GNF14R3C |
Beskrivelse | RES SMD 14.3 OHM 1% 1/20W 0201 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 14.3 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ERJ-1GNF14R3C Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Pakke/hus 0201 (0603 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Leverandørs enhedspakning |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,010" (0,26mm) |