ERJ-1GN0R00C
DigiKeys varenummer
P15979TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15979CT-ND - Afskåret tape (CT)
P15979DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1GN0R00C
Beskrivelse
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
0 Ohms Jumper Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-1GN0R00C Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)