ERJ-1GJJ625C
DigiKeys varenummer
10-ERJ-1GJJ625CTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1GJJ625C
Beskrivelse
RES SMD 6.2M OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
6.2 MOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
-400/ +150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)