ERJ-1GEJ304C det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 68.318
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 168.087
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
YAGEO
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
300 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-1GEJ304C
DigiKeys varenummer
P300KAGTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1GEJ304C
Beskrivelse
RES SMD 300K OHM 5% 1/20W 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-1GEJ304C Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)