ERJ-1GEJ115C det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 77.199
Datablad
1.1 MOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-1GEJ115C
DigiKeys varenummer
P1.1MAGTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1GEJ115C
Beskrivelse
RES SMD 1.1M OHM 5% 1/20W 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-1GEJ115C Modeller
Temperaturkoefficient
-400/ +150ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)