ERJ-14YJ472U
DigiKeys varenummer
P4.7KVTR-ND - Tape & Reel (TR)
P4.7KVCT-ND - Afskåret tape (CT)
P4.7KVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-14YJ472U
Beskrivelse
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/2W 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-14YJ472U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Ikke til nye design
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)