ERJ-14YJ150U
DigiKeys varenummer
P15VTR-ND - Tape & Reel (TR)
P15VCT-ND - Afskåret tape (CT)
P15VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-14YJ150U
Beskrivelse
RES SMD 15 OHM 5% 1/2W 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-14YJ150U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Ikke til nye design
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)