ERJ-14NF8203U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Panasonic Industry
På lager: 9.659
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Direkte
Vishay Dale
Opgradering
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
820 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-14NF8203U
DigiKeys varenummer
P820KAATR-ND - Tape & Reel (TR)
P820KAACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-14NF8203U
Beskrivelse
RES SMD 820K OHM 1% 1/2W 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-14NF8203U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)