ERJ-14NF8202U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Panasonic Industry
På lager: 2.971
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Direkte
Vishay Dale
Opgradering
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
82 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-14NF8202U
DigiKeys varenummer
P82KAATR-ND - Tape & Reel (TR)
P82KAACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-14NF8202U
Beskrivelse
RES SMD 82K OHM 1% 1/2W 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-14NF8202U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Ikke til nye design
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)