ERJ-14NF3833U
DigiKeys varenummer
P383KAATR-ND - Tape & Reel (TR)
P383KAACT-ND - Afskåret tape (CT)
P383KAADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-14NF3833U
Beskrivelse
RES SMD 383K OHM 1% 1/2W 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
383 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-14NF3833U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)