ERJ-14NF2261U er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 6
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Direkte
Vishay Dale
Direkte
Vishay Dale
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
2.26 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm