ERJ-14NF1301U er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Panasonic Industry
På lager: 3.764
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 41
Direkte
Vishay Dale
Opgradering
YAGEO
På lager: 89
På lager: 314
Similar
YAGEO
Similar
1.3 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm