ERJ-14NF1022U
DigiKeys varenummer
P10.2KAATR-ND - Tape & Reel (TR)
P10.2KAACT-ND - Afskåret tape (CT)
P10.2KAADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-14NF1022U
Beskrivelse
RES SMD 10.2K OHM 1% 1/2W 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10.2 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-14NF1022U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Ikke til nye design
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)