ERJ-14BSJR15U
DigiKeys varenummer
P17339TR-ND - Tape & Reel (TR)
P17339CT-ND - Afskåret tape (CT)
P17339DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-14BSJR15U
Beskrivelse
RES 0.15 OHM 5% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-14BSJR15U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
0/ +200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)