ERJ-14BQF2R4U
DigiKeys varenummer
P17259TR-ND - Tape & Reel (TR)
P17259CT-ND - Afskåret tape (CT)
P17259DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-14BQF2R4U
Beskrivelse
RES 2.4 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.4 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-14BQF2R4U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)