ERJ-12SF68R1U | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERJ-12SF68R1U |
Beskrivelse | RES SMD 68.1 OHM 1% 3/4W 2010 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 68.1 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ERJ-12SF68R1U Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2010 (5025 metrisk) |
Varestatus Ikke til nye design | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |