ERJ-12SF1691U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 2.823
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
1.69 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm