ERJ-12SF1272U er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
12.7 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm