ERJ-12SF1201U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
1.2 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-12SF1201U
DigiKeys varenummer
P1.2KACTR-ND - Tape & Reel (TR)
P1.2KACCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-12SF1201U
Beskrivelse
RES SMD 1.2K OHM 1% 3/4W 2010
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-12SF1201U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)