ERB-RE0R50V
DigiKeys varenummer
P15127TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15127CT-ND - Afskåret tape (CT)
P15127DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERB-RE0R50V
Beskrivelse
FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 mA AC 32 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERB-RE0R50V Modeller
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Godkendelsesagentur
cUL, UL
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Monteringstype
Overflademontering
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B x 0,025" H (1,60mm x 0,81mm x 0,63mm)
Sikringstype
DC-koldmodstand
0.33 Ohms