ERA-8PEB3903V
DigiKeys varenummer
10-ERA-8PEB3903VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERA-8PEB3903VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERA-8PEB3903VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-8PEB3903V
Beskrivelse
RES 390K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
390 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, automotive AEC-Q200, høj spænding Tyndfilm
Funktioner
Anti-svovl, automotive AEC-Q200, høj spænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)