ERA-8ARW1782V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
17.8 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERA-8ARW1782V
DigiKeys varenummer
P18780TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERA-8ARW1782V
Beskrivelse
RES SMD 17.8KOHM 0.05% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERA-8ARW1782V Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)