ERA-8ARB9531V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 3.039
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
9.53 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm