ERA-8AEB3482V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 420
Datablad
Direkte
Vishay
På lager: 0
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 890
Susumu
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale Thin Film
34.8 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERA-8AEB3482V
DigiKeys varenummer
10-ERA-8AEB3482VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERA-8AEB3482VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERA-8AEB3482VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-8AEB3482V
Beskrivelse
RES SMD 34.8K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERA-8AEB3482V Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)