ERA-8AEB1470V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay
På lager: 0
Datablad
Susumu
Susumu
YAGEO
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
147 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm