ERA-6VPB7321V
DigiKeys varenummer
10-ERA-6VPB7321VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERA-6VPB7321V
Beskrivelse
RES 7.32K OHM 0.1% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
7.32 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
ERA-6VPB7321V Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)