ERA-6AHD24R9V
DigiKeys varenummer
10-ERA-6AHD24R9VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERA-6AHD24R9VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERA-6AHD24R9VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-6AHD24R9V
Beskrivelse
RES SMD 24.9 OHM 0.5% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
24.9 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-6AHD24R9V Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)