ERA-6AEB510V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 7.664
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
På lager: 868
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
Similar
YAGEO
51 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm