ERA-6AEB473V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 7.780
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 16.397
Datablad
Direkte
Vishay
Direkte
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Opgradering
Susumu
47 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm