ERA-6AEB3650V
DigiKeys varenummer
10-ERA-6AEB3650VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERA-6AEB3650VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERA-6AEB3650VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-6AEB3650V
Beskrivelse
RES SMD 365 OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
365 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-6AEB3650V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)