ERA-6AEB242V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 909
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 20.105
Datablad
På lager: 16.086
Direkte
Vishay
Direkte
Vishay
Susumu
På lager: 291
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Opgradering
Susumu
2.4 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm