ERA-6AEB2150V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay
På lager: 0
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 54
Datablad
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Susumu
215 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm