ERA-6AEB1433V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
På lager: 315
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Similar
Vishay Dale Thin Film
143 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm