ERA-3VRW2371V
DigiKeys varenummer
10-ERA-3VRW2371VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERA-3VRW2371V
Beskrivelse
RES 2.37K OHM 0.05% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.37 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-3VRW2371V Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)