ERA-3VPB5762V
DigiKeys varenummer
10-ERA-3VPB5762VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERA-3VPB5762V
Beskrivelse
RES 57.6K OHM 0.1% 1/8W 0603
Detaljeret beskrivelse
57.6 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-3VPB5762V Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)