ERA-3KEB1803V
DigiKeys varenummer
10-ERA-3KEB1803VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERA-3KEB1803VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERA-3KEB1803VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-3KEB1803V
Beskrivelse
RES 180K OHM 0.1% 1/8W 0603
Detaljeret beskrivelse
180 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-3KEB1803V Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)