ERA-3ARW432V
DigiKeys varenummer
P4.3KBETR-ND - Tape & Reel (TR)
P4.3KBECT-ND - Afskåret tape (CT)
P4.3KBEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-3ARW432V
Beskrivelse
RES SMD 4.3KOHM 0.05% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
4.3 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
ERA-3ARW432V Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)