ERA-3APB243V
DigiKeys varenummer
P24KAYTR-ND - Tape & Reel (TR)
P24KAYCT-ND - Afskåret tape (CT)
P24KAYDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-3APB243V
Beskrivelse
RES SMD 24K OHM 0.1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
24 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
ERA-3APB243V Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)