ERA-3AEB2673V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
267 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERA-3AEB2673V
DigiKeys varenummer
10-ERA-3AEB2673VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERA-3AEB2673VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERA-3AEB2673VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-3AEB2673V
Beskrivelse
RES SMD 267K OHM 0.1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERA-3AEB2673V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)