ERA-3AEB2263V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 9.882
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
På lager: 735
Opgradering
Susumu
Opgradering
226 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm