ERA-3AEB223V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 3.917
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 37.009
Datablad
Direkte
Vishay
Direkte
Susumu
På lager: 1
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
YAGEO
22 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm