ERA-3AEB2211V
DigiKeys varenummer
P2.21KDBTR-ND - Tape & Reel (TR)
P2.21KDBCT-ND - Afskåret tape (CT)
P2.21KDBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-3AEB2211V
Beskrivelse
RES SMD 2.21KOHM 0.1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
2.21 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-3AEB2211V Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)