ERA-3AEB1650V
DigiKeys varenummer
10-ERA-3AEB1650VTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERA-3AEB1650VCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERA-3AEB1650VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-3AEB1650V
Beskrivelse
RES SMD 165 OHM 0.1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
165 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
ERA-3AEB1650V Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)