ERA-2APB1542X
DigiKeys varenummer
P17733TR-ND - Tape & Reel (TR)
P17733CT-ND - Afskåret tape (CT)
P17733DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-2APB1542X
Beskrivelse
RES SMD 15.4KOHM 0.1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
15.4 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
ERA-2APB1542X Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)